Kontakt z Ariadna, producent odziezy roboczej Kontakt: +48 (65) 575 18 15
polski angielski niemiecki
Rozmiar tekstu: A A A
Jesteś tutaj:
Katalog produktów
Ochrona słuchu

Katalog produktów

Szycie logo Szycie logo Tworzenie logo

Ochrona słuchu

Zatyczki EARGARD

Zatyczki przeciwhałasowe z pianki poliuretanowej. Kolor pomarańczowy. Zgodne z normą EN-352-2.
H=32dB
M=30dB
L=30dB
SNR=33dB
Pakowane po 200 par do opakowania dozującego. Na froncie pudełka otwór dozujący. Każda para zatyczek jest zapakowana w odzielny woreczek.
 


Nauszniki OPTIME I

Ochronniki Optime I, zapewniają uniwersalną ochronę.  Pomimo niewielkiego ciężaru zapewniają najlepszą możliwą ochronę. W tej serii udało się połączyć z małymi gabarytami dużą głębokość wewnętrzną, co umożliwia łatwe łączenie z innymi urządzeniami i zapewnia  wygodne dopasowanie do uszu. Ochronniki Optime I są oczywistym wyborem dla osób potrzebujących ochrony zarówno na krótki okres jaki i na długi. Szerokie i wygodne pierścienie uszczelniające są wypełnione unikalnym połączeniem płynu i gąbki, dzięki czemu otrzymano doskonałe dopasowanie i niewielki nacisk co zapewnia maksymalną wygodę podczas długotrwałego użytkowania.


Nauszniki OPTIME III

Optime III to nauszniki przeznaczone do użytkowania w niezwykle hałaśliwych środowiskach.  Właściwości ochronne są oparte na stworzeniu podwójnej czaszy minimalizującej efekt rezonansu w czaszy tłumiącej. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej technologii osiągnięto efekt tłumienia  wysokich częstotliwości bez szkody dla rozpoznawania mowy i sygnałów ostrzegawczych. Tłumienie niskich częstotliwości osiagnięto dzięki akustycznemu połączeniu wszystkich elementów czaszy.


Ochronniki TONALITE

Przeciwhałasowe ochronniki słuchu z czaszami ABS i pianką syntetyczną. Szerokie i głębokie czasze z miękkimi i wygodnymi poduszeczkami. Pałąk wyścielany z regulacją wysokości czasz.


Zestaw ODYN

Zestaw dedykowany dla kosiarza. W skład zestawu wchodzą nauszniki przeciwhałasowe na pałąku, osłona siatkowa oraz daszek. Zgodność z normami europejskimi.


Ochronniki Optime II

Ochronniki Optime II zaprojektowano do użytku w środowisku, gdzie użytkownik jest szczególnie narażony na działanie hałasu, tłumią one w maksymalnym stopniu dĽwięki o bardzo niskiej częstotliwości.
Pierścienie uszczelniające są wypełnione specjalnym połączeniem płynu i gąbki, które zapewnia idealne dopasowanie i doskonałą wygodę nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Pierścienie uszczelniające zostały wyposażone w kanaliki wentylacyjne i pokryte miękką i higieniczną folią.
Ochronników Optime II można używać w otoczeniu, w którym występuje duże nasilenie hałasu związanego z przemysłem, pracą maszyn, hałasem na lotniskach lub w rolnictwie.