Kontakt z Ariadna, producent odziezy roboczej Kontakt: +48 (65) 575 18 15
polski angielski niemiecki
Rozmiar tekstu: A A A
Jesteś tutaj:
Katalog produktów

Katalog produktów

Szycie logo Szycie logo Tworzenie logo

Najnowsze produkty

Nole – Air Balance

Obuwie Nole to gwarancja wygody oraz włoski design.
Nie posiada elementów metalowych, cholewka wykonana z weluru, pozwalająca na cyrkulację powietrza. Oddychająca wkładka wymienna. Ergonomiczna i antypoślizgowa podeszwa. Podnosek kompozytowy (200 J), wkładka z kewlaru odporna na przebicia.
Rozmary: 35 – 48


Bluza kucharska damska

Bluza kucharska damska przedłużona. Wykonana z tkaniny pol-baw. Zapinana na plastikowe guziki. Możliwość wykonania haftów bądź nadruków.


Wkładka oddychająca

Pragniemy przedstawić nowość na rynku wkładek do obuwia.

Wkładka wykonana jest z nowoczesnego tworzywa, którego struktura wzorowana jest na plastrze miodu, dzięki termu zapewnia krążenie powietrza pomiędzy stopą a butem. Taka struktura wykonania pozwala na zapewnienie komfortu termicznego. Stopa nie jest narażona na pocenie, co pozwala na zachowanie „czystego środowiska” w bucie. Bardzo elastyczne i wstrząsoodporne, antyelektrostatyczne.

Rozmiary: 36 – 46


But wysoki

But wysoki zapewnia ochronę w bardziej wymagających warunkach. Podobnie jak but niski charakteryzuje się zaawansowaną podeszwą, która posiada bardzo dobre właściwości antypoślizgowe. Jest wygodny w użytkowaniu.

Zastosowanie regulacji w postaci gumy pozwala na optymalne dopasowanie do nogi. Zamek ułatwia zakładanie obuwia.

Występuje w rozmiarach XS-XL

 


But niski

But niski zapewnia ochronę w środowisku wymagającym zachowania szczególnej czystości. Charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami antypoślizgowymi. Szeroki otwór usprawnia zakładanie oraz zdejmowanie produktu, atutem jest także dobre dopasowanie produktu, co zapewnia regulacja samego otworu oraz dodatkowe zapięcie z tyłu.

Obuwie występuje w rozmiarach XS-XL


Akcesoria Cleanroom

Akcesoria Cleanroom pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa w bardzo szczególnych warunkach. Dzięki właściwością antyelektrostatycznym mogą być wykorzystywane w wielu miejscach – laboratoriach, produkcja elektroniki, przemyśle farmaceutycznym.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, nasz produkt gwarantuje świetne właściwości antypoślizgowe oraz  antyelektrostatyczne. Wysoka odporność produktu pozwala na sterylizację parą a także metodą promieniowania.

Współpraca z Tüv Leipzig gwarantuje wysoką jakość produktu.

 


Ubranie białe HACCP

Ubranie robocze białe, przeznaczone dla przemysłu spożywczego, wykonane z tkaniny 65%pol-35%baw.
Spodnie do pasa, na gumie.
Bluza zapinana na metalowe springi, kieszeń wewnętrzna.


Ubranie ocieplane niebieskie HACCP

Ubranie ocieplane przeznaczone do przemysłu spożywczego, wykonane z tkaniny 65%pol-35%baw.
Spodnie ogrodniczki zapinane na zamek.
Kurtka dodatkowo ocieplona polarem, co sprawia, że bardzo dobrze chroni przez zimnem. Zapinana na zamek, odpinany kaptur.


Kurtka robocza ocieplana

Kurtka robocza, ocieplana z odpinanym kapturem. Zapinana na zamek, dodatkowo plisa zapinana na napy. Wykonana z tkaniny beaver wodo-, olejoodpornej. Możliwość łączenia różnych kolorów tkaniny.


Ocieplacz roboczy

Ocieplacz roboczy wykonany z materiału 65%poliester-35%bawełna. Ocieplacz zapinany na zamek, wykończony stójką. Dwie kieszenie dolne na patki oraz dwie górne.
Rozmiary: wg potrzeb klienta.
Ocieplacz może być również wykonany z tkaniny wodoodpornej.